KOBRA5

Klikačky, které zaručeně platí ! ! ! RefBack 80% Hry, které hraji a doporučuji. Lepší jsem nikdy nehrál! kobra5 kobra5 kobra5 Dneska máme : ▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼ ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲ Prosím, klikněte mi na bannery. Za všechny kliky děkuji. Omlouvám se všem, za neaktivitu na těchto stránkách. Bohužel na ně nemám čas a už ani moc chuť s nima něco dělat. Takže tímto prohlašuji, že do odvolání tohoto textu jsou stránky pozastaveny. Možná začnu úplně od začátku a budu rád, když občas zabrouzdáte sem a třeba tu najdete odkaz na moje nové stránky ( už kvalitnější ). Jediné, čemu zatím zůstanu věrný je fórum, které se pokusím dostat tam, kam tyto stránky nedošly. Pokud chcete, můžete nám s rozvojem fóra pomoci, odkaz naleznete výše v podobě banneru.Vlastní vyhledávání

Reklama24.cz

Výhodný pouze pro webmastery. Dáte si reklamu na svůj web, navštěvováním Vašich stránek a klikáním ostatních si vyděláváte kredity, které později můžete vyměnit za peníze.

Info-Mail.cz - český eReklamní systém

Kredity můžete prodat jedině v případě, že dosáhnete vyššího typu účtu, než je bronzový - základní. Ten účet si zaktivujete jedině pěkným desingem stránek a správným zobrazováním reklamy.
BEZ REFBACKU

Reklama24.cz

No, pro to je reklama navíc, nedoporučuji moc, protože je to na dlouho, ale když máte velkou návštěvnost, proč nezkusit?