KOBRA5

Klikačky, které zaručeně platí ! ! ! RefBack 80% Hry, které hraji a doporučuji. Lepší jsem nikdy nehrál! kobra5 kobra5 kobra5 Dneska máme : ▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼ ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲ Prosím, klikněte mi na bannery. Za všechny kliky děkuji. Omlouvám se všem, za neaktivitu na těchto stránkách. Bohužel na ně nemám čas a už ani moc chuť s nima něco dělat. Takže tímto prohlašuji, že do odvolání tohoto textu jsou stránky pozastaveny. Možná začnu úplně od začátku a budu rád, když občas zabrouzdáte sem a třeba tu najdete odkaz na moje nové stránky ( už kvalitnější ). Jediné, čemu zatím zůstanu věrný je fórum, které se pokusím dostat tam, kam tyto stránky nedošly. Pokud chcete, můžete nám s rozvojem fóra pomoci, odkaz naleznete výše v podobě banneru.Vlastní vyhledávání

Emailing.sk

Zde Vám nabízím možnost výdělku na slovenských stránkách. Je to jako emailing, akorát ve slovenčtině. Platí za příjem e-mailů do vnitřní schránky.

emailing.sk

Za e-mail získate odměnu různou. Základní odměna je 0.80 SKK. Toho dosáhnete jedině v přípdě, že budete mít 2 referraly a zvolený preferováný región a zájmy. Pokud budete mít pouze 1 referrala a preferované věci, odměna bude o 25% nižší. Pokud nebudete mít ani jednoho člena a preferované věci, odměn bude o 50% nižší. Pokud ovšem nebudete mít žádného referrala a žádnou preferovanou věc, odměna bude o 100% nižší.
REFBACK: 80%

Emailing.sk

Než se dočkáte výplaty, tak máte pár let za sebou. Jednou za čas nějaký e-mail, aby se neřeklo a tím se končí. Nedoporučuji.