KOBRA5

Klikačky, které zaručeně platí ! ! ! RefBack 80% Hry, které hraji a doporučuji. Lepší jsem nikdy nehrál! kobra5 kobra5 kobra5 Dneska máme : ▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼ ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲ Prosím, klikněte mi na bannery. Za všechny kliky děkuji. Omlouvám se všem, za neaktivitu na těchto stránkách. Bohužel na ně nemám čas a už ani moc chuť s nima něco dělat. Takže tímto prohlašuji, že do odvolání tohoto textu jsou stránky pozastaveny. Možná začnu úplně od začátku a budu rád, když občas zabrouzdáte sem a třeba tu najdete odkaz na moje nové stránky ( už kvalitnější ). Jediné, čemu zatím zůstanu věrný je fórum, které se pokusím dostat tam, kam tyto stránky nedošly. Pokud chcete, můžete nám s rozvojem fóra pomoci, odkaz naleznete výše v podobě banneru.Vlastní vyhledávání

Emailing.cz

Další český server, který platí za příjem e-mailů a SMS zpráv. Denně posílají docela dost e-mailů, což Vám můžu zaručit.

Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti

Ze e-mail: 0.50 Kč
Za SMS: nezjištěno
Vyplácí: od 100 Kč

Jsou tam i soutěže získávání referralů.
Stav: testuji
REFBACK: 80%

Emailing.cz

Jakožto jeden z velmi mála českých systému je poměrně výborný. Brzy si nechám zaslat peníze a to projíždím e-maily cca 1 za měsíc, docela se to vyplatí. Ještě je otázka, zda zaplatí, no nechejme se překvapit.