KOBRA5

Klikačky, které zaručeně platí ! ! ! RefBack 80% Hry, které hraji a doporučuji. Lepší jsem nikdy nehrál! kobra5 kobra5 kobra5 Dneska máme : ▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼ ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲ Prosím, klikněte mi na bannery. Za všechny kliky děkuji. Omlouvám se všem, za neaktivitu na těchto stránkách. Bohužel na ně nemám čas a už ani moc chuť s nima něco dělat. Takže tímto prohlašuji, že do odvolání tohoto textu jsou stránky pozastaveny. Možná začnu úplně od začátku a budu rád, když občas zabrouzdáte sem a třeba tu najdete odkaz na moje nové stránky ( už kvalitnější ). Jediné, čemu zatím zůstanu věrný je fórum, které se pokusím dostat tam, kam tyto stránky nedošly. Pokud chcete, můžete nám s rozvojem fóra pomoci, odkaz naleznete výše v podobě banneru.Vlastní vyhledávání

Efektmail.cz

Zde přinášíme další server, kde Vám zasílají e-maily, vyplňujete kvízy, můžete kliknout na odkazy, nebo se registrovat na stránkách klientů.

efektmail.cz

Za registraci dostanete 10 Kč.
Vyplácí po dosažení částky 100 Kč, nebo si můžete vybrat odměnu jiným způsobem.
Za kliknutí: 0.03 Kč
Za registraci: nezjištěno
Za e-mail: nezjištěno
REFBACK: 80%

Efektmail.cz

Zase někdo chytrý. Platí za e-maily, tak by mohli laskavě alespoň jeden e-mail poslat. No nic, výplaty se asi nedočkám, protože jsem nevydělal ani korunu, kromě registrace.